Naprawa projektorów i rzutników multimedialnych to jeden z elementów oferty firmy BR EUROEXPERT LAPTOPSERVICE. Nasi serwisanci mają doświadczenie w usuwaniu mniej i bardziej skomplikowanych usterek, które mogą objawiać się np. brakiem obrazu, zmniejszeniem jego jasności, nienaturalnymi kolorami czy różnego rodzaju zniekształceniami. Jako doświadczony serwis projektorów podejmujemy się naprawy nowych i starszych urządzeń marek, takich jak:

  • BenQ,
  • Dell,
  • Epson,
  • Optoma.

Profesjonalna i skuteczna naprawa projektorów

Częstą przyczyną awarii rzutnika multimedialnego jest uszkodzenie lampy, która odpowiada za poprawne wyświetlanie obrazu. Problem ten jest szczególnie uciążliwy, jeśli wystąpi po upływie okresu gwarancyjnego. Jeśli szukasz miejsca, w którym element ten zostanie wymieniony – świetnie trafiłeś. Naprawa projektorów Nabertronik dotyczy sprzętu przeznaczonego zarówno do zastosowań amatorskich, domowych, jak i profesjonalnych – w biurach, salach konferencyjnych czy na uczelniach wyższych. Współpracujemy z importerami oryginalnych części i podzespołów, a także wysokiej jakości zamienników, dzięki czemu, korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane rzetelnie, a projektor będzie działał jak nowy. Wymiana lampy to jednak niejedyne, czym się zajmujemy.

Do najczęstszych usterek można bowiem zaliczyć uszkodzenie:

  • zasilacza lampy – objawia się problemami z wyświetlaniem lub włączeniem,
  • płyty głównej – oznaką może być zniekształcony obraz,
  • wentylatora – często jest spowodowane zabrudzeniem jego wewnętrznych części.

Ważnym aspektem jest także wymienianie filtru powietrza. Nieodpowiednia konserwacja projektora może znacznie skrócić jego żywotność.
Szukasz specjalisty, który skutecznie naprawi Twoje urządzenie? Skontaktuj się z nami, przedstaw problem, a my podpowiemy, jakie kroki należy podjąć.

Serwis i naprawa projektorów poprzez wysyłkę urządzenia

Świadczymy usługi serwisowe stacjonarnie, a także na odległość. Aby skorzystać z naprawy wysyłkowej, wystarczy nadać urządzenie za pośrednictwem kuriera, wcześniej wypełniając formularz dostępny na naszej stronie. Każdy klient może liczyć na kompleksową diagnostykę, a także wstępną wycenę. Jeśli usługa okaże się Twoim zdaniem nieopłacalna, będziesz mógł zrezygnować z naprawy projektora w naszym serwisie na tym etapie. Wówczas zapłacisz tylko za przesyłkę. Naprawa projektorów nie stanowi dla naszych fachowców żadnego problemu. Z naszej oferty skorzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Niezależnie od tego, czy zgłaszasz się z jednym rzutnikiem czy kilkunastoma – możesz liczyć na profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia. Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem już dziś!