Nasi technicy od 2003 roku zajmują się naprawami aparatów fotograficznychcyfrowych aparatów fotograficznychobiektywów fotograficznych, a także serwisem lamp błyskowych.
Naszą kadrę stanowią mechatronicy specjalizujący się w sprzęcie fotograficznym.
Naprawy wykonujemy na najwyższym światowym poziomie. Posiadamy sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu jesteśmy w stanie naprawić praktycznie każde urządzenie.
Warto w odpowiednim czasie zadbać o sprzęt, dzięki czemu wydłuży się czas jego użytkowania oraz uchroni przed droższymi naprawami. Wykonujemy przeglądy oraz konserwację aparatów i obiektywów. Zapraszamy na czyszczenie matrycy.

Przeprowadzamy kompleksowe remonty i cykliczne przeglądy, w tym specjalistyczne czyszczenie matrycy, regulacje, konserwacje. Serwisujemy uszkodzenia elektroniczne, mechaniczne, powstałe w wyniku uderzenia bądź upadku oraz zalania aparatu.

Dysponujemy kompetentnym zespołem serwisantów posiadającym kompletną wiedzą i bogate doświadczenie w dziedzinie napraw sprzętu fotograficznego wyniesione m.in. z pracy w autoryzowanych punktach serwisowych. Posiadamy bogato wyposażone zaplecze serwisowe oraz szeroki dostęp do podzespołów i części zamiennych.

Oferujemy kompleksową i bezpłatną diagnostykę uszkodzeń aparatu zakończoną sporządzeniem kosztorysu eliminacji zaistniałych uszkodzeń. Diagnostyka jest niezobowiązująca - na tym etapie serwisowania można zrezygnować z naszych usług nie wnosząc żadnych opłat.

Działamy szybko - staramy się aby sprzęt przebywał w serwisie jedynie tyle czasu, ile jest to konieczne, aby przywrócić urządzeniu pełną funkcjonalność. Na wszystkie czynności naprawcze udzielamy stosownej gwarancji.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek kłopotów z aparatem, zapraszamy do naszego serwisu. Zapewniamy, iż sprzęt pozostanie w dobrych rękach. Służymy radą i pomocą.